Jednodenní výlety

Mgr. Pavel Škrle

Farma Hedecko

Břežany 62, p. Čistá 270 34

Tel: 724858103

e-mail: info@farma-hedecko.cz

web: www.farma-hedecko.cz 


 

Nabídka jednodenních pobytů pro děti mateřských škol

 

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,

       také v letošním roce bychom Vám rádi nabídli možnost jednodenních pobytů na naší farmě se zajímavým programem pro děti. Již 16 let se zabýváme agroturistikou a zemědělstvím. Naši činnost jsme rozšířili o naučné jednodenní pobyty malých dětí hlavně z mateřských škol a prvního stupně základních škol. Jelikož byly loňské pobyty velice úspěšné, rozhodli jsme se v letošním roce pokračovat, nabídnout další možnosti pro děti a umožnit malým dětem poznat život na venkově a setkat se naučnou formou s domácími hospodářskými zvířaty a jejich chovem. Farma Hedecko se nachází uprostřed malebné přírody 20 km od Rakovníka, chováme zde většinu domácích hospodářských zvířat a rádi Vám vše ukážeme.

Co vše je možné na farmě vidět? Co Vám můžeme doporučit?

       Příjezd na farmu po 9. hodině. Děti mají po příjezdu připravené občerstvení (teplý čaj, přírodní mošt, atd.), mohou posvačit ve společenské místnosti, která je vytápěná a kde je k dispozici sociální zařízení. Potom dětem připravíme zajímavou prohlídku farmy, uvidí a mohou krmit i hladit domácí zvířata, většinou, hlavně na jaře, se spoustou mláďat. Budeme jim k tomu povídat a mohou se na vše zeptat. Dále nabízíme svezení na koních plemene Hafling, kteří jsou klidní a zvyklí vozit malé děti. Ty dostanou bezpečnostní přilby a každého koně vedeme na vodítku. Ve společenské místnosti mohou děti malovat, hrát si, najíst se a napít, je zde k dispozici piano a projektor. Venku si mohou zahrát hry nebo využít naše nové dětské hřiště. Pokud si přivezete svoje občerstvení, rádi Vám k němu nabídneme čaj, přírodní mošty nebo jiné nápoje. Také jsme schopni občerstvení, popř. oběd zajistit. Jelikož máme zájem, aby si děti vše v klidu prohlédly a užily, doporučujeme přibližně 40 dětí plus doprovod. Kapacita společenské místnosti je do 50 míst. Je samozřejmě možné přivézt pro zvířata krmení (ovoce, zelenina, suché pečivo), které děti při prohlídce rozdají. Děti mohou přivézt namalované obrázky, jak si představují život na farmě, my pro ně máme připravené fotky našich zvířat, které dostanou na památku.

       Areál farmy si můžete v klidu prohlédnout a po obědě třeba vyrazit na malý výlet do okolní přírody. Cena jednodenního pobytu je 80,- Kč za dítě včetně jízdy na koních. Pedagogický doprovod zdarma. Věřím, že Vás naše nabídka zaujala a rádi Vás na naší farmě přivítáme. Další informace najdete na našich internetových stránkách www.farma-hedecko.cz .

 

         S pozdravem

 

Mgr. Pavel Škrle               

Farma Hedecko  20.1.2012

  


Hezké dopoledne,

dnes je středa 24. července 2024,
svátek má Kristýna.

Úvod | Co je nového na farmě | Historie farmy | Ubytování | Stravování | Turistika, sport | Zvířata na farmě | Ceník | Fotogalerie | Kontakt
© Copyright 2008-2024 Mgr. Pavel Škrle, všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek by Elza Design.cz. | Administrace